Przeprowadź się z nami !

Każda przeprowadzka jest sporym przedsięwzięciem i nie jednokrotnie stresem.

Wymaga ona szczegółowego planu działań oraz zapewnienia bezpiecznego transportu naszych rzeczy i niejednokrotnie pomocy osób trzecich.

Wybór odpowiedniej firmy do tego przedsięwzięcia jest w tej kwestii bardzo istotny. Posiadając wieloletnie doświadczenie w tej branży, gwarantujemy Państwu rzetelność i solidność. Na terenie Mysłowic gdzie znajduje się nasza firma, prowadzimy usługi transportowe już od wielu lat. Na co dzień przeprowadzamy ludzi z ich dobytkiem nie tylko w Mysłowicach, ale także w ościennych miastach jak i w całej Polsce.

Konkurencyjna oferta cenowa jest naszym atutem tak jak rzetelność i solidność w wykonywaniu naszych działań. W sprawie przedstawienia wstępnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 503057280. Pracownik odpowie na wszelkie pytania i przedstawi wycenę usługi.

Nasi pracownicy mają za zadanie dołożyć wszelkich starań, by każda przeprowadzka przebiegła szybko i sprawnie będąc jak najmniej uciążliwa dla naszego Klienta. Zaufaj nam i ciesz się nowym etapem swojego życia w nowym miejscu zamieszkania, a resztą zajmiemy się My.